środa, 22 czerwca 2016

Katowice - polityka władz Katowic i prezydenta Katowic Marcina Krupy

Prezydent Miasta Katowice zarządzeniem  z dnia 15.06.2016 roku podwyższa rażąco wysoko  stawki za wynajem mieszkań z zasobów miasta w Katowice. Katastrofalna polityka gospodarcza prowadzona przez niedołężnego prezydenta Marcina Krupę prowadzi do  obniżenia  i tak już niskiego standardu życia rencistów i emerytów  zamieszkałych w budynkach zasobów miasta Katowice. Budynki te znajdują się w katastrofalnej sytuacji, oblicza się, że 30% - 40% nie posiada ogrzewania z winy prezydenta Piotra Uszoka oraz prezydenta Marcina Krupy. 

Mówi się, że wybory  do Rad Miejskiej w 2015 roku w Katowicach zostały sfałszowane. Poprzedni prezydent Piotr Uszok, który sprawował władze w Katowicach przez 16 lat, doprowadził do znaczącej likwidacji konwencjonalnego ogrzewania w budynkach zasobów miejskich i pozakładał tam ogrzewanie elektryczne. Jedna z emerytek otrzymała rachunek w 2015 roku za sezon grzewczy w wysokości 22 tysięcy złotych. Nic dziwnego ,że emeryci nie włączają grzejników elektrycznych, zapadają na choroby i przedwcześnie umierają. 

7 komentarzy:

Franio pisze...

Ze wszystkim sobie trzeba jakoś poradzić, powodzenia mieszkańcom Katowic.

mieszkania w krakowie rynek pierwotny pisze...

Kurczę widzę , że zawsze w Polsce jest pod górkę! Trzymam kciuki dla mieszkańców Katowic!! :)

Michał Sybirak pisze...

Podczas, gdy wielu z trwogą przygląda się manewrom armii rosyjskiej i zastanawia się (zresztą nie bez podstawy), czy nie uderzy ona po raz kolejny na Europę Wschodnią, Moskwa ma plany o wiele sprytniejsze (choć wcale się z nimi nie afiszuje). Po co używać własnej armii tam, gdzie całą „brudną robotę” mogą zrobić „miejscowi działacze”, zaś „ciemny lud” jeszcze będzie z tego zadowolony i będzie uważać to za własne zwycięstwo? Tym bardziej, że takie numery już się udawały w przeszłości...
https://urbietorbi-apokalipsa.net/pl/bl/2017-09-16-nowy-bolek.html

Michał Sybirak pisze...

Zachęcam wszystkich, komu leżą na sercu losy Polski, do uczestnictwa w tej kolejnej Nowennie
19. NOWENNA POMPEJAŃSKA ZA OJCZYZNĘ
https://urbietorbi-apokalipsa.net/pl/komentarze/temat/np-19

Michał Sybirak pisze...

21. NOWENNA POMPEJAŃSKA ZA OJCZYZNĘ

Zachęcam wszystkich, komu leżą na sercu losy Polski, do uczestnictwa w tej kolejnej Nowennie (od 2 lutego do 27 marca). Dzielimy tajemnice pomiędzy uczestnikami jak w kółkach różańcowych, więc „początkujący” oraz mający dużo innych modlitw i obowiązków mogą brać do rozważania po 1 dziesiątku. Natomiast „doświadczonych” gorąco zachęcam brać więcej – po 2-3, a najlepiej – po całej części (5 dziesiątek). Może to być, oczywiście, nawet cały różaniec.

Zgłaszać się można na mail msybirak@gmail.com lub na Forum, gdzie są podane szczegóły: https://urbietorbi-apokalipsa.net/pl/komentarze/temat/np-21

Michał Sybirak pisze...

Podpisz Petycję!
List do Pana Premiera Mateusza Morawieckiego w sprawie Intronizacji Jezusa Chrystusa
https://www.petycjeonline.com/list_do_pana_premiera_mateusza_morawieckiego_w_sprawie_intronizacji_jezusa_chrystusa

Michał Sybirak pisze...

24. Nowenna Pompejańska za Polskę

Zachęcam wszystkich, komu leżą na sercu losy Polski, do uczestnictwa w tej kolejnej Nowennie (od 14 lipca do 5 września). Dzielimy tajemnice pomiędzy uczestnikami jak w kółkach różańcowych, więc „początkujący” oraz mający dużo innych modlitw i obowiązków mogą brać do rozważania po 1 dziesiątku. Natomiast „doświadczonych” gorąco zachęcam brać więcej – po 2-3, a najlepiej – po całej części (5 dziesiątek). Może to być, oczywiście, nawet cały różaniec.

Zgłaszać się można na mail msybirak@gmail.com lub na Forum, gdzie są podane szczegóły:
https://urbietorbi-apokalipsa.net/pl/komentarze/temat/np-24