czwartek, 28 kwietnia 2016

KOMISJA WENECKA
Gdzie była Komisja Wenecka, gdy Donald Tusk w latach 2007 - 2014 stosował politykę wypędzeń Polaków z ich domostw bez przydziału lokali zastępczych?,  gdzie była Komisja Wenecka, gdy Donald Tusk dokonał sabotażu gospodarczego  niszcząc polski przemysł okrętowy?,
gdzie była Komisja Wenecka, gdy Donald Tusk wprowadził demoralizację do przedszkoli i szkół gdzie pod dozorem edukatora seksualnego  czterolatkowie  mieli być zmuszani do masturbacji
i przebierania się na pederastów?, gdzie była Komisja Wenecka, gdy dokonano 100 zabójstw w Polsce na tle politycznym w latach 2007 – 2014?, gdzie była Komisja Wenecka, gdy Donald Tusk wprowadził ustawę o selekcji eugenicznej?, gdzie była Komisja Wenecka, gdy Donald Tusk i jego organizacja fałszowała wybory na szeroką skalę ( na jesieni 2014 roku w wyborach samorządowych naliczono 5 milionów głosów nieważnych a sądy odrzucały wnioski dowodowe). Gdzie była Komisja Wenecka, gdy Komorowski i Tusk blokowali  wejście jedynej katolickiej stacji na multipleks, gwałcąc podstawowe prawa demokracji i pluralizmu mass medialnego?, gdzie była Komisja Wenecka, gdy w Polsce Donald Tusk wprowadził  do obrotu rakotwórczy substrat  żywnościowy z genem bakterii BT w wyniku którego obserwuje się w Polsce znaczący wzrost zachorowań na choroby nowotworowe?, gdzie była Komisja Wenecka, gdy 3 miliony polskich dzieci żyło w stanie głodu w latach 2007 - 2015?, gdzie była Komisja Wenecka, gdy Donald Tusk w latach 2007 - 2016 dokonuje afery gospodarczej na olbrzymią skalę przy budowie autostrad, gdzie znika 26 miliardy złotych a podwykonawcy nie otrzymują zapłaty za wykonywaną pracę, gdzie była Komisja Wenecka , gdy pożyczkodawca okrada 750 tys. Polaków na pożyczkach mieszkaniowych we frankach szwajcarskich? i innych przestępstw  obliczanych na 500 miliardów złotych?  mówi się o ogromnych  zyskach ze spekulacji ( pecunia ex nihilo) na niekorzyść obywateli polskich, okradanie obywateli polskich na sumy idące w miliardach złotych, gdzie była Komisja Wenecka, gdy Polaków naciągnięto w  tussistowskiej aferze Amber Gold, gdzie zatrudniony został sam syn Donalda Tuska a Donald Tusk wiedział o istniejącej aferze itd, itd. Teraz przyjeżdżają pouczać Polaków, że dokonali nie takiego  jak trzeba wyboru. Nie chcemy Was widzieć w Polsce, skoro nie stać Was na podstawową wiedzę prawniczą i ludzką przyzwoitość.Suweren wypowiedział swoją wolę a ta jest PRAWEM tym PRAWEM jest ZMIANA.
ad memoriam
Z mieszkań w latach  2007 - 2014 za rządów Donalda Tuska wyrzucano na bruk; dzieci, młodzież , małżonków, osoby samotne, starców , osoby chore wymagające opieki (casus Bielsko-Biała, gdy nie oszczędzono niewidomego). W Poznaniu znana jest głośna sprawa wyrzucenia na bruk matki z trojgiem dzieci, w Katowicach przy ul. Mieleckiego 10, wyrzucono matkę zastępczą z siedmiorgiem małych dzieci. Matka zastępcza mieszkanie własnym sumptem wyremontowała i doprowadziła do wysokiego standardu. Budynek spodobał się tussistowcom ponieważ został wyremontowany a mieszkańców wypędzono bez przydziału mieszkań zastępczych prosto na bruk. Tusk eksterminował mieszkańców w Siemianowicach Śląskich zamieszkałych przy ul. Jagiellońskiej 8.
640 mieszkań zostało przejętych przez tussistowskich kolesiów, podniesiono czynsze do wymiarów absurdalnych, wszedł komornik. Represje tussistowskie dotknęły również mieszkańców Wałbrzycha (745 mieszkań), objęły również mieszkańców Zabrza, Katowic, Gdańska, Myślenic, Jastrzębia Zdroju. Tussizm tą metodą pozbawiał ludzi środków na przeżycie. Mówi się o 3 milionach wypędzonych bez przydziału mieszkań zastępczych przez  rząd PO - PSL w latach 2007 - 2014. Osoby poszkodowane przez Platformę Obywatelską nie otrzymały stosownych odszkodowań. Platforma Obywatelska popełniła rozliczne zbrodnie z zabójstwami fizycznych osób włącznie i świat przeszedł do porządku dziennego. Nic się nie stało. Teraz po utracie przez nią władzy istnieje konieczność pociągnięcia winnych takiego stanu rzeczy do odpowiedzialności karnej.

TK stoi na przeszkodzie prawa. Milczał gdy prawo konstytucyjne było łamane! Milczał gdy łamane były prawa człowieka w latach 2007 - 2015. Teraz chce by nie dopuścić woli Suwerena, które jest PRAWEM. Wola Suwerena stanowi najwyższe prawo (Voluntas populi suprema lex est) a nie dominacja zapisów  będących w sprzeczności z wolą Suwerena, zapisów które nie zapobiegły tragedii łamania podstawowych praw człowieka w Polsce jakie miały miejsce za rządów Donalda Tuska.


Wszystkie przestępstwa władzy popełnione przeciwko narodowi polskiemu winne być rozliczone jako warunek istnienia państwa prawa.

Brak komentarzy: